• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Brylantowy Lider OSOZ dla Dyrektora naszego szpitala

Z radością informujemy, iż Pan Dyrektor Stanisław Stępniewski, po raz kolejny w tym roku, otrzymał w ogólnopolskim rankingu, prestiżową nagrodę w dziedzinie skutecznego zarządzania placówką ochrony zdrowia.

Wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Zdrowia – Beata Małecka-Libera – wręczając nagrodę podkreśliła, że „to nie tylko wyjątkowy menedżer,  ale  również  człowiek , który  swoją  osobowością
i zaangażowaniem motywuje do działania swoich współpracowników oraz wyznacza najlepsze wzorce pracy w ochronie zdrowia
".

W XI edycji konkursu Liderzy Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia Pan Dyrektor został wyróżniony statuetką BRYLANTOWEGO LIDERA OSOZ. Tym samym uhonorowane zostały wysiłki Pana  Dyrektora  związane  z  wdrażaniem  nowoczesnych  rozwiązań  wspierających rozwój Szpitala
i zwiększających efektywność pracy. Życząc kolejnych osiągnięć i licznych sukcesów, serdecznie gratulujemy.

Jest mi niezwykle miło, że tak szacowne grono ekspertów uznało moją osobę za godną tej nagrody - informuje Dyrektor Stępniewski. Bardzo dziękuję kapitule za to wyjątkowe wyróżnienie ale mimo iż nagroda jest imienna, to jednak traktuję ją jako uhonorowanie całego zespołu, którym od 6 lat mam zaszczyt kierować. Dobry zespól to klucz do sukcesu. Wystarczy tylko opracować dobre cele, wytyczyć kierunki działań, przekonać nieprzekonanych i już jesteśmy na dobrej drodze. Nie ukrywam, że to trudna praca szczególnie dla kogoś kto pracuje w jednym szpitalu przez dwadzieścia kilka lat. Przejście na „drugą stronę" nie jest łatwe i wiąże się z licznymi niedogodnościami zarówno dla personelu jak i nowego dyrektora.
Ta nagroda stanowi dla mnie również poważne zobowiązanie na przyszłość. Musze przyznać, że jest mi też bardzo miło, iż to moi współpracownicy postanowili zgłosić mnie do konkursu. To dla mnie jasny sygnał, że droga, którą wybrałem jest prawidłowa. Pokazaliśmy, że w tych trudnych dla ochrony zdrowia czasach, można nie tylko dobrze funkcjonować, ale także się rozwijać.
"


Uważany za jeden z najbardziej obiektywnych plebiscytów w medycynie Konkurs corocznie organizuje czasopismo Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. Zwycięzców wyłania 10-osobowa Kapituła złożona z przedstawicieli rynku ochrony zdrowia. Skład Kapituły tworzą m.in. dr Beata Małecka-Libera (Wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia), dr n. med. Krzysztof Kordel (Rzecznik Praw Lekarzy) czy Urszula Jaworska (współzałożycielka Fundacji własnego imienia).

Więcej informacji o konkursie: TUTAJ


 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś1
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu109
Wizyt w miesiącu1045
Łącznie wizyt1120079