• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Mikołaj w Szpitalu Dziecięcym im św. Ludwika

Jak co roku na początku grudnia pacjentów Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie odwiedził niezwykły gość św. Mikołaj przybył w tym roku pod różnymi postaciami.

3 grudnia był to radiowy Mikołaj, który przybył do dzieci z workiem pełnym prezentów. Pierwszym z nich był interaktywny spektakl zaprezentowany przez aktorów Teatru Groteska. W czasie jego trwania widownia w każdym wieku bawiła się wyśmienicie. Oprócz tego nasi pacjenci otrzymali szereg upominków, które przygotowało dla nich Radio KRK. Tak więc wspólnymi siłami Teatr Groteska i krakowscy radiowcy zadbali o dobre humory i uśmiech na twarzach chorych dzieci, w imieniu których bardzo za wszystko dziękujemy.

4 grudnia przed budynek Szpitala św. Ludwika zajechał, jak co roku, Mikołaj z krakowskiej drogówki. Przybył on do nas na wspaniałym motocyklu w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek z Policji. Mikołaj odwiedził i obdarował wszystkie dzieci przebywające tego dnia w szpitalu. Jego donośny głos i radosny śmiech dzieci słychać było wszędzie. Cieszymy się, że policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nigdy nie zapominają o chorych dzieciach. Zawsze możemy liczyć na ich szczodrość oraz ciepło płynące prosto z serca. Należy dodać, że fundatorem prezentów dla naszych pacjentów było Centrum Handlowe M1.


W imieniu hospitalizowanych w naszym szpitalu dzieci z całego serca dziękujemy!


 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś1
Wczoraj33
Wizyt w tygodniu34
Wizyt w miesiącu131
Łącznie wizyt1103613