Spotkanie edukacyjne z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

17 lutego na terenie Szpitala św. Ludwika odbyło się spotkanie inaugurujące program Atrakcyjne ferie w w szpitalu. To wydarzenie  wzbudziło zainteresowanie naszych pacjentów w różnych grupach wiekowych. W pierwszej  części zajęć poprowadzonych przez  funkcjonariuszkę Straży Miejskiej, dzieci młodsze poznały zasady bezpiecznego kontaktu z osobami obcymi. Druga część przeznaczona była dla dzieci starszych i młodzieży, a dotyczyła  odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Poruszane na spotkaniu zagadnienia z pewnością poszerzyły związaną z zasadami bezpieczeństwa wiedzę naszych pacjentów. Mamy nadzieję, że okaże się ona przydatna w codziennym życiu.

Dziękujemy pani Renacie Czajce z refartu Profilaktyki Straży Miejskiej Miasta Krakowa  za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.