Atrakcyjne Ferie w Szpitalu - spotkanie z policjantami

18 lutego w Szpitalu św. Ludwika miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „Atrakcyjne ferie w szpitalu.” Tym razem gośćmi naszych pacentów byli zaprzyjaźnieni funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego  w Krakowie. W czasie ciekawych zajęć przybliżyli oni uczestnikom zasady bezpiecznego podróżowania oraz prawidłowego zachowania się na drodze. Po teoretycznej części spotkania dzieci wzięły udział w ćwiczeniach, które polegały na zastosowaniu poznanych wcześniej zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym w czasie zajęć w miasteczku komunikacyjnym. Dzieci wspaniale się bawiły i z całą pewnością sporo się nauczyły.

W imieniu dzieci i rodziców dziękujemy funkcjonariuszom z krakowskiej drogówki za wspaniałe zajęcia.