Aktualny harmonogram pracy lekarzy POZ

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem pracy lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala Dziecięcego św. Ludwika. Przypominamy również o możliwości kontynuacji leczenia w ramach naszych poradni specjalistycznych oraz korzystania z oferty laboratorium szpitalnego.

W sprawie wystawienia  kontynuacji skierowania do poradni specjalistycznej, pod opieką której znajduje się pacjent  oraz wydruku wyników badań, uprzejmie prosimy pisać na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W informacji należy podać imię, nazwisko, pesel lub datę urodzenia dziecka  oraz nazwisko lekarza, do którego pacjent jest zapisany. Odbiór w/w  do 3-ch dni roboczych w rejestracji. Wyniki badań będą opatrzone  odpowiednią adnotacją po sprawdzeniu przez lekarza prowadzącego.

Więcej: http://www.dzieciecyszpital.pl/szpital/poz.html