Dzień Otwarty

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie serdecznie zaprasza w środę 25 września w godz. 9:00-16:00 rodziców wraz z dziećmi oraz grupy zorganizowane z krakowskich przedszkoli oraz szkół podstawowych na „Dzień Otwarty”.

banner poz dzie otwarty

Dzień Otwarty przeznaczony jest dla wszystkich dzieci w wieku 0-18 lat. Celem Dnia Otwartego jest edukacja zdrowotna dzieci i ich rodziców oraz promowanie zdrowia opartego na badaniach profilaktycznych i zdrowym stylu życia.

Dla grup zorganizowanych czyli dzieci z krakowskich przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku 5-10 lat zorganizowane będą zajęcia edukacyjne oraz pomiary wzrostu, masy ciała oraz ciśnienia tętniczego. Grupy zorganizowane z nauczycielem/opiekunem powinny do 23 września wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. formularz zgłoszeniowy.

Dzieci, które przybędą do Szpitala wraz z rodzicami lub opiekunami 25 września mogą liczyć na wykonanie podczas Dnia Otwartego pomiaru wzrostu, masy ciała oraz ciśnienia tętniczego. Dla dzieci w wieku 0-4 lat, których rodzice do 23 września wyślą na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. formularz zgłoszeniowy przygotowany został pakiet badań USG jamy brzusznej.

Ponadto w programie:

• Materiały edukacyjne
  • Zajęcia edukacyjne z labradorami
  • Kolorowanki
  • Konkursy edukacyjne z nagrodami
  • Zabawy edukacyjne

Liczba grup zorganizowanych oraz liczba badań USG, jest ograniczona dlatego o wizycie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas: 25 września godz. 9:00-16:00

Miejsce:

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie

31-503 Kraków ul. Strzelecka 2 A (Pawilon Jakubowskiego).

Grupy docelowe:

• Grupy zorganizowane:
    • Dzieci ze szkół podstawowych (6-10 lat) Klasy 1-3
    • Dzieci z przedszkoli (5-6 lat)
  • Osoby indywidualne:
    • Rodzice z dziećmi od 0-18
    • Rodzice z dziećmi 0-4 lat (USG)

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.dzieciecyszpital.pl pod nr telefonu u Pani Anny Sekuły: 12 619 86 02 oraz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz zgłoszeniowy dla Szkół Podstawowych i Przedszkoli - pobierz

Formularz zgłoszeniowy osoby indywidualne badania USG  - pobierz