Konferencja prasowa z okazji wręczenia Certyfikatu Akredytacyjnego Ministra Zdrowia

Dyrekcja Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na konferencję prasową połączoną z brunchem w okazji uroczystego wręczenia Certyfikatu Akredytacyjnego Ministra Zdrowia dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.

W konferencji udział wezmą:

• Pan Wojciech Kozak - Marszałek Województwa Małopolskiego
  • Pan Jerzy Hennig – Dyrektor Centrum Monitorowania Jakości
  • Pan dr Stanisław Stępniewski – Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika

Konferencja odbędzie się 27 listopada (środa) 2013 r., o godz. 11:00 w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie (Pawilon Jakubowskiego), ul. Strzelecka 2A, pokoje Dyrekcji Szpitala na I piętrze.

Na konferencję zostały zaproszone również Władze Miasta Krakowa.

Przed konferencją dziennikarze będą mogli zostawić samochody na parkingu Szpitala. Wjazd wyłącznie od ul. Lubicz, pierwszy skręt w prawo, przy szlabanie należy podać hasło: KONFERENCJA PRASOWA.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencję do dnia 25.11.2013 r. na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 500 598 087.