Uroczystość odsłonięcia obrazów - zaproszenie

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich dziennikarzy w środę 17 września br. o godz. 10:00 do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie na uroczystość odsłonięcia obrazów namalowanych dla małych pacjentów przez uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie (Gmach Główny), ul. Strzelecka 2, korytarz na parterze oraz sala konferencyjna.

Program uroczystości:

• powitanie gości i odsłonięcie obrazów
  • podziękowanie dla uczniów oraz wychowawców
  • pamiątkowe zdjęcia

Dziennikarze, którzy będą chcieli wziąć udział w uroczystości będą mogli zostawić samochody na parkingu Szpitala. Wjazd wyłącznie od ul. Lubicz, pierwszy skręt w prawo, przy szlabanie należy podać hasło: SZPITAL DZIECIĘCY.