• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Zaproszenie na śniadanie prasowe 1 października godz. 9:00

Serdecznie zapraszamy na śniadanie prasowe, które odbędzie się w środę 1 października o godzinie 9:00 na terenie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie przy ul. Strzeleckiej 2, w sali konferencyjnej zlokalizowanej w budynku głównym szpitala.

W spotkaniu medialnym wezmą udział Pan Wicemarszałek Wojciech Kozak oraz koordynatorzy programów profilaktycznych finansowanych przez Samorząd Województwa Małopolskiego oraz Dyrektorzy Szpitali, w których Programy są realizowane. Tematyka spotkania medialnego będzie dotyczyć istotności regularnego wykonywania badań profilaktycznych oraz ich dostępności w Małopolsce.

Celem organizacji śniadania prasowego jest również wzmocnienie przekazu medialnego promującego odbywający się 4 października Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia, podczas którego będzie można skorzystać z oferty aż 18 wojewódzkich podmiotów leczniczych z terenu Małopolski. Bezpłatne badania, konsultacje będą czekały na mieszkańców w Andrychowie, Jaroszowcu, Krakowie, Krzeszowicach, Nowym Sączu, Radziszowie, Tarnowie oraz Zakopanem. Dodatkowo w trakcie spotkania będzie też promowany Małopolski Dzień Ratownictwa Medycznego - 4 października, Pl. Szczepański.

Przed konferencją dziennikarze będą mogli zostawić samochody na parkingu Szpitala. Wjazd wyłącznie od ul. Lubicz, pierwszy skręt w prawo, przy szlabanie należy podać hasło: śniadanie prasowe.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencję do dnia 30.09.2014 na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś1
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu109
Wizyt w miesiącu1045
Łącznie wizyt1120079