Zaproszenie na odsłonięcie obrazu "Mój ogród"

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich dziennikarzy w wtorek 25 listopada br. o godz. 13:30 do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie na uroczystość odsłonięcia i przekazania obrazu "Mój ogród" namalowanego dla małych pacjentów przez dr Marcina Kowalika i studentów ASP w Krakowie.

Obraz jest częścią projektu artystycznego "Obraz w pigułce" realizowanego przez Szpital Dziecięcy im. św Ludwika w Krakowie we współpracy z Krakowską Akademią Sztuk Pięknych.

Spotkanie odbędzie się w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie (Pawilon Jakubowskiego), ul. Strzelecka 2A, I piętro.

Program uroczystości:

• powitanie gości,
  • przedstawienie szczegółów projektu "Obraz w pigułce"- dr Marcin Kowalik
  • odsłonięcie obrazu,podziękowanie dla artysty.

Dziennikarze, którzy będą chcieli wziąć udział w uroczystości będą mogli zostawić samochody na parkingu Szpitala. Wjazd wyłącznie od ul. Lubicz, pierwszy skręt w prawo, przy szlabanie należy podać hasło: SZPITAL DZIECIĘCY.

Patronat Honorowy: Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

woj-malopol logo poziom cmyk

Szczegóły dotyczące projektu "Obraz w pigułce" .