Mój ogród - malowanie obrazu

Przed 2 tygodnie listopada studenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod okiem dr Marcina Kowalika przygotowywali obraz "Mój ogród", który jest częścią projektu "Obraz w pigułce".

"Obraz w pigułce" jest to projekt artystyczny, realizowany przez Szpital Dziecięcy im. św Ludwika w Krakowie we współpracy z Krakowską Akademią Sztuk Pieknych. W listopadzie br. powstaje kolejny już obraz, projektowany przez małych pacjentów, a realizowany przez studentów ASP.

We wtorek 25 listopada br. o godz. 13:30, bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na odsłonięcie obrazu, które odbędzie się w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie (Pawilon Jakubowskiego), ul. Strzelecka 2A, I piętro.

Patronat Honorowy: Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

woj-malopol logo poziom cmyk