Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce 2017

baner-pneumokoki_2017_skadrowany

Artykuły:

Co powinieneś wiedzień o pneumokokach?

Małopolska ZA-szczepi dzieci

Blogerki popierają szczepienia przeciw pneumokokom

Małopolska dba o zdrowie najmłodszych Małopolan

Ostatni miesiąc bezpłatnych szczepień przeciwko pneumokokom

Najmłodsi Małopolanie zaszczepieni przeciwko pneumokokom

• Szczegóły dotyczące bezpłatnych szczepień:

1. Szczepienia w 8 powiatach w Małopolsce:

• Realizatorem Programu w Gminie Mieście Nowy Sącz jest Urząd Miasta Nowego Sącza. Sprawdź szczegóły
    • Realizatorem Programu w Powiecie Tarnowskim jest Starostwo Powiatowe w Tarnowie. Sprawdź szczegóły
    • Realizatorem Programu w Powiecie Wielickim jest Starostwo Powiatowe w Wieliczce Sprawdź szczegóły
    • Realizatorem Programu w Powiecie Proszowickim jest Starostwo Powiatowe w Proszowicach Sprawdź szczegóły
    • Realizatorem Programu w Powiecie Limanowskim jest Starostwo Powiatowe w Limanowej Sprawdź szczegóły

2. Szczepienia w żłobkach, klubach dziecięcych, placówkach opiekuńczo-wychowawczych i rodzinnych domach dziecka w Małopolsce:

• Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie organizuje bezpłatne szczepienia przeciw zakażeniom pneumokokowym w żłobkach, klubach dziecięcych (dzieci do lat 3), placówkach opiekuńczo-wychowawczych i rodzinnych domach dziecka (dzieci do lat 5), które zadeklarowały chęć uczestnictwa w Programie.
  • Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dot. wiedzy na temat zakażeń pneumokokowych oraz satysfakcji z udziału w Programie. Ich wyniki pomogą nam w realizacji Programu Zdrowotnego dot. profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce w 2017 r.
  • Ankieta wiedzy

Ankieta satysfakcji