Odwiedziny Mikołaja na motocyklu

Przedpołudnie 7 grudnia dostarczyło naszym małym pacjentom nie lada atrakcji. Dzięki wspaniałej inicjatywie policjantów Wydziału  Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji  w Krakowie, dzieci leczone w oddziałach szpitala uczestniczyły w spotkaniu, które dostarczyło im wielu niezapomnianych wrażeń. Wizyta krakowskich policjantów łączyła przyjemne  z pożytecznym. Po interesujących zajęciach edukacyjnych, dotyczących zasad bezpieczeństwa na drodze, nastąpił bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci moment, a mianowicie spotkanie z Mikołajem z krakowskiej drogówki. Był to bardzo hojny i nowoczesny Mikołaj. Zamienił on tradycyjne renifery na wspaniały model policyjnego motocykla, którym przywiózł atrakcyjne upominki dla naszych pacjentów. Uszczęśliwione dzieci  mogły  usiąść na kolanach Mikołaja, pociągnąć go za brodę i pozować do zdjęcia  w jego pojeździe. Dziękujemy zaprzyjaźnionym funkcjonariuszom z Wydziału  Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie za ich starania na rzecz chorych dzieci. Wyrazy wdzięczności kierujemy również w stronę Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Bądźcie z Nami”, dzięki któremu dzieci otrzymały śliczne pluszowe misie.