Teatry dziecięce przedstawiają

Jak co roku w okresie przedświątecznym, o dostarczenie naszym pacjentom artystycznych przeżyć zadbali aktorzy teatrów dziecięcych, od lat  zaprzyjaźnionych ze Szpitalem św. Ludwika. I tak 13 grudnia  mali pacjenci z uwagą śledzili występ aktorów teatru Groteska, którzy zaprezentowali spektakl kukiełkowy pt.: „Bajka o szewczyku”. Dzień później hospitalizowane dzieci wraz z  rodzicami, z ogromnym zainteresowaniem oglądali niezwykle pouczające widowisko profilaktyczno-edukacyjne, przygotowane przez artystów z Prekursora Artystycznego. Z kolei tuż przed świętami, 20 grudnia, dziecięca widownia z radością oklaskiwała rozrywkowe przedstawienie pt. „ Marek niedowiarek”, którym z dużą dozą humoru, bawił naszych pacjentów  Teatr Za Jeden Uśmiech. Dopełnieniem atrakcji zorganizowanych przez aktorów, były liczne  prezenty, które podarowali oni leczonym w naszym szpitalu dzieciom.