XI Edycja Konkursu Sukces Roku 2010 w Ochronie Zdrowia

Z ogromną satysfakcją i  dumą przyjęliśmy werdykt Kapituły XI Edycji Konkursu Sukces Roku 2010 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny, w kategorii menedżer SPZOZ. Przyznane  prestiżowe wyróżnienie jest docenieniem wieloletniej służby Pana Dyrektora Stanisława Stępniewskiego na rzecz małych pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika. To również honor i splendor. Także mobilizacja, zobowiązanie i doping do dalszej rzetelnej pracy.

Nagroda, będąc symbolem specyficznego drogowskazu, potwierdza  przekonanie, że działalność całego zespołu, nacechowana dużym zaangażowaniem i sercem w pracy z dziećmi i ich opiekunami, przynosi efekty nie tylko w wymiarze powrotu do zdrowia i sprawności maluchów, ale jest podkreśleniem słuszności i celowości dotychczasowej drogi. Konsekwentne podejmowanie inicjatyw, służących doskonaleniu systemu zarządzania oraz realizacja celów strategicznych, pomogły stworzyć instytucję przyjazną pacjentom, świadczącą usługi wysokiej jakości. A jakość to wyróżnik i istotna przewaga rynkowa.

Otrzymana nagroda z pewnością umocni pozycję Szpitala na lokalnym rynku usług medycznych, motywując nas do rozszerzenia dotychczasowych i poszukiwania nowych obszarów działalności.

Panie   Dyrektorze,   współpracownicy   serdecznie   Panu   gratulują   i   życzą   dalszego   zapału
oraz wielu spektakularnych  sukcesów w walce o życie, zdrowie i uśmiech dziecka.

Uroczysta gala miała miejsce 24 stycznia 2011r.  w Arkadach Kubickiego, w dostojnych murach Zamku Królewskiego w Warszawie. Swoją  obecnością   zaszczyciło  ją  wiele  znakomitych   postaci
ze świata  medycyny i nauki. Laureaci otrzymali nagrody z rąk Pani Minister Ewy Kopacz.