Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka  w Szpitalu św. Ludwika przebiegał pod znakiem  licznych  atrakcji.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wizyta policjantów z krakowskiej drogówki, którzy przygotowali dla naszych pacjentów spotkanie edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa na drodze, połączone z prezentacją policyjnego radiowozu oraz motocykla.

Wielu emocji dostarczyła uczestnikom  gra oparta na motywach bajki  Potruś Pan, polegająca na odbiciu skarbu ukrywanego przez piratów. Tych niezapomnianych przeżyć dostarczyła naszym pacjentom Fundacja Zdrowie Dziecka.

Wielką atrakcją  była również wizyta motocyklistów z Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego, którzy zorganizowali dla dzieci gry i zabawy sportowe.

Dzięki aktorom  teatrów Prekursor Artystyczny oraz Klaps Art, 1 czerwca nie zabrakło również  rozrywek kulturalnych. Wszyscy nasi goście nie zapomnieli  o życzeniach, uśmiechu i upominkach dla wszystkich dzieci.