Mikołajki ze Sportowcami Wisły Kraków

Obchody Dnia Świętego Mikołaja rozpoczęły się w  Szpitalu św. Ludwika już 5 XII . Tego dnia nasi pacjenci   z wielką  niecierpliwością oczekiwali na niecodzienną wizytę  krakowskich sportowców, którzy odwiedzili oddziały szpitalne  i  wręczyli prezenty wszystkim hospitalizowanym dzieciom. Inicjatorem tej pełnej radości i dobroci akcji jest  Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, którego przedstawiciele także zaszczycili nas swoją obecnością.  Dzieci przyjęły mikołajowe paczki  oraz ogrom uśmiechów od fatsalowców , wśród których znaleźli się: Kamil DworzeckiAdrian PaterKrzysztof Kusia,Maciej WołoszynAndre PeresŁukasz SzymanowskiMarcin CzechRoman VahulaDouglas Neutzling Ferreira. Nie zawiedli również piłkarze: Tsvetan Genkov i Sergei Pareiko. Krakowską Wisłę Can Pack Kraków reprezentowała Magdalena Leciejewska. Z całą pewnością  poniedziałkowe spotkanie na długo pozostanie w pamięci małych pacjentów. Dziękujemy wszystkim organizatorom i sportowcom za  chwile radości, które rozjaśniły  trudny dla  dzieci  oraz ich rodziców czas choroby i hospitalizacji.