Dzieci – dzieciom ślą życzenia

W  dniu dzisiejszym pacjenci Szpitala św. Ludwika otrzymali  wspaniały, przedświąteczny prezent. Są to piękne, kolorowe i wykonane wieloma technikami  kartki z życzeniami świąteczno-noworocznymi.  Autorami prac są dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 10 w Krakowie oraz ich rodzice. Wśród wielu serdecznych życzeń, najczęściej pojawia się to jedno, najważniejsze dla chorych  dzieci, a mianowicie życzenie szybkiego powrotu do zdrowia i rodzinnego domu. Kartki będące wyrazem sympatii i pamięci zaprzyjaźnionych przedszkolaków , można oglądać w oddziałach Szpitala. My także nie zapomnieliśmy o życzeniach dla dzieci z przedszkola nr 10, którym bardzo dziękujemy za niezwykle owocną współpracę. Akcja została zorganizowana w ramach  projektu „Dzieci - dzieciom” , który już od dwóch lat realizujemy wspólnie z  gronem pedagogicznym wspomnianego przedszkola.