Spotkanie z funkcjonariuszami Policji

14 lutego 2012r. w sali konferencyjnej szpitala odbyło się spotkanie naszych pacjentów  oraz ich rodziców i opiekunów z funkcjonariuszami Policji, Wydziału Ruchu Drogowego w Krakowie. Edukacyjny charakter spotkania znakomicie komponował się z początkiem ferii zimowych, w czasie których wypoczynek winien być połączony z troską o bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Zaprzyjaźnieni Policjanci z krakowskiej drogówki zadbali o ciekawą treść a także o formę zajęć. Niewątpliwą ich atrakcją były zajęcia z użyciem autochodzików, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Możliwość pokierowania ruchem na mini - skrzyżowaniu oraz sterowanie sygnalizacją świetlną również miały wielu zwolenników. Edukacyjne zabawy dzieci z radością obserwowali rodzice, którzy zainteresowani zagadnieniami  bezpieczeństwa swoich pociech, zadawali prowadzącym pytania, związane z tematem spotkania.