Doktor z Wilna na praktyce w szpitalu

Szpital św. Ludwika gościł już studentów z wielu zakątków świata. W ramach praktyk oraz staży wiedzę i umiejętności w dziedzinie pediatrii zdobywali między innymi studenci z Chile, Norwegii i Indii.

Od początku lutego, w ramach Projektu Socrates Erasmus, będącego częścią "Programu Uczenie się przez całe życie" , swoje pediatryczne szlify zdobywa Pani Doktor Giedre Januskevic​iute z Uniwersytetu Wileńskiego.

Jako osoba planująca zostać w przyszłości pediatrą, Pani Doktor pilnie uczestniczy w pracy Oddziału Reumatologii Dziecięcej, największej tego typu jednostce w południowym regionie Polski. Planuje też odbyć praktykę w nowootwartym i niezwykle prężnie działającym Oddziale Gastrologii Dziecięcej.

Wszyscy pracownicy szpitala życzą Pani Doktor jak najlepszych wspomnień z pobytu w Polsce!