Bezpieczny Internet

W poniedziałek 4 marca 2013 pacjenci Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika w Krakowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych poświęconych zasadom bezpiecznego korzystania z Internetu.

W ramach realizacji Programu Promocji Zdrowia pt.: ‘Bezpieczne dzieciństwo” oraz w związku z obchodzonym w ubiegłym miesiącu  Dniem Bezpiecznego Internetu, pacjenci szpitala wraz z rodzicami,  wzięli udział w zajęciach edukacyjnych, poświęconych cyberprzemocy i zasadom  prawidłowego, a co za tym idzie bezpiecznego korzystania z Internetu.

Spotkanie na wspomniany temat przygotowała i  bardzo ciekawie przedstawiła pani Renata Ślusarczyk, pracownik Referatu Profilaktyki Straży Miejskiej  Miasta Krakowa, z którym szpital współpracuje już od kilku lat. Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem przybyłych słuchaczy.