Krakowscy Policjanci w Szpitalu św. Ludwika

W dniu 29 stycznia 2010 roku gościliśmy w naszym Szpitalu funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Panią Ewę Klementowską i Pana Janusza Nowobilskiego. Spotkanie było wynikiem realizowanego w naszym szpitalu edukacyjnego programu promocji zdrowia pt. „Bezpieczne dzieciństwo”, którego celem jest wpływanie na kształtowanie właściwych zachowań dzieci w obliczu zaistnienia zagrożeń. Przybyli funkcjonariusze w sposób bardzo ciekawy, przystępny i co najważniejsze profesjonalny, przybliżyli pacjentom Szpitala Dziecięcego św. Ludwika zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przekazali również książeczki, liczne gadżety, oraz bardzo atrakcyjne zabawk,  podkreślając w ten sposób zaangażowanie krakowskiej Policji w działania na rzecz najmłodszych. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i ich rodziców/opiekunów, mamy więc nadzieję na kontynuację tak dobrze układającej się współpracy. Dziękujemy krakowskim Policjantom!