Spotkanie profilaktyczne w Galerii Kazimierz

W sobotnie kwietniowe popołudnie, przedstawiciele Fundacji  „Zdrowie Dziecka” oraz lekarze i pielęgniarki naszego szpitala, zorganizowali na terenie Centrum Handlowego Galeria Kazimierz, profilaktyczno-promocyjne  spotkanie, skierowane do społeczności lokalnej. Klienci GK, którzy odwiedzili nasze stoisko, mieli możliwość wykonania pomiaru ciśnienia tętniczego, zbadania poziomu glukozy we krwi oraz zasięgnięcia porady lekarza pediatry odnośnie szczepień ochronnych. Nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy  kolorowe baloniki, które wywołały wiele dziecięcych  uśmiechów. Rodzice otrzymali materiały informacyjne, dzięki którym mogli lepiej poznać  Szpital Dziecięcy Św. Ludwika oraz działalność Fundacji „Zdrowie Dziecka”.