Bezpieczny internet - Bezpieczne wakacje

W związku z realizacją programu promocji zdrowia pt. Bezpieczne i zdrowe wakacje" 12 maja 2014r. gościliśmy w szpitalu funkcjonariuszy Straży Miejskiej, Panią Renatę Ślusarczyk oraz Pana Macieja Necela, którzy przygotowali dla naszych pacjentów oraz ich opiekunów, niezwykle interesujące, wzbogacone materiałem filmowym, zajęcia pod tytułem "Bezpieczny internet".

Znaczna frekwencja (50 osób) oraz duża aktywność uczestników spotkania, były wyraźnym dowodem na zainteresowanie i atrakcyjność tego zagadnienia.

W imieniu słuchaczy, dziękujemy Strażnikom za przekazanie wielu cennych informacji, niezbędnych dla bezpiecznego korzystania z sieci internetowej oraz udanej inauguracji wakacyjnego programu promocji zdrowia.