Święto Rodziny Krakowskiej

W niedzielne popołudnie 25 maja  na Bulwarze Czerwieńskim  miała miejsce doroczna impreza  edukacyjno - rekreacyjna.pt. Święto Rodziny Krakowskiej.

Jej organizatorami są  Urząd Miasta Krakowa i Caritas. Głównym sponsorem jest sieć „Biedronka".

Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla młodszych i starszych Krakowian, nie zabrakło oferty Szpitala św. Ludwika. Zespół Promocji Zdrowia proponował wszystkim chętnym pomiary ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy we krwi. Nasze stoisko było oblegane przez cały czas. Dokonaliśmy  ok. 150 pomiarów. Wielu pacjentów korzystało także z naszych prozdrowotnych porad.

Cieszymy się, że już po raz drugi mogliśmy uczestniczyć w tej sympatycznej i cieszącej się powodzeniem wśród  Krakowian imprezie.