Powitaj lato z Centrum Szczepień

Zapraszamy bardzo serdecznie w sobotę 28 czerwca w godz. od 12.00 d0 17.00 do Galerii Bronowice w Krakowie gdzie na stoisku Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Św. Ludwika będzie można uzyskać porady na temat szczepień ochronnych dla całej rodziny.

Będzie można porozmawiać ze specjalistami z Centrum Szczepień WSSDz i uzyskać cenne porady na temat szczepień zalecanych przed wakacyjnymi podróżami. Będzie można również zapoznać się z zasadami funkcjonowania naszego Centrum Szczepień oraz poznać jego ofertę. Porad i wskazówek udzielą pracownicy szpitala, zaangażowani w pracę Centrum i posiadający fachową wiedzę z zakresu szczepień oraz medycyny podróży.

Centrum Szczepień wykonuje realizację szczepień przeciwko chorobom zakaźnym i inwazyjnym występującym we wszystkich częściach Świata przed wyjazdami służbowymi, biznesowymi i turystycznymi do krajów lub regionów wymagających przeprowadzenia profilaktyki tych zakażeń.

plakat szczepienia lato