Dzień Otwarty 2014 - Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia

Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie serdecznie zaprasza w piątek 3 października 2014 r. w godz. 9:00-16:00 rodziców wraz z dziećmi oraz grupy zorganizowane z krakowskich przedszkoli oraz szkół podstawowych na „Dzień Otwarty”.

Dzień Otwarty przeznaczony jest dla wszystkich dzieci w wieku 0-18 lat. Celem Dnia Otwartego jest edukacja zdrowotna dzieci i ich rodziców oraz promowanie zdrowia opartego na badaniach profilaktycznych i zdrowym stylu życia. Dzień Otwarty organizowany jest w ramach  Małopolskiego Dnia Profilaktyki Zdrowia.

Dla grup zorganizowanych czyli dzieci z krakowskich przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku 4-6  lat zorganizowane będą zajęcia edukacyjne oraz pomiary wzrostu, masy ciała oraz BMI. Grupy zorganizowane z nauczycielem/opiekunem grupy muszą do 30 września wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. formularz zgłoszeniowy lub zgłosić grupę telefonicznie 12 619 86 02.

Dzieci, które przybędą do Szpitala wraz z rodzicami lub opiekunami 3 października mogą liczyć na wykonanie podczas Dnia Otwartego pomiaru wzrostu, masy ciała oraz BMI. Dla dzieci w wieku 0-18 lat, których rodzice do 30 września wyślą formularz zgłoszeniowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłoszą się telefonicznie 12 619 86 02 przygotowany został pakiet badań USG jamy brzusznej lub stawów biodrowych.

Ponadto w programie:

• Materiały edukacyjne
  • Zajęcia edukacyjne z ratownikami
  • Kolorowanki
  • Konkursy edukacyjne z nagrodami
  • Zabawy edukacyjne oraz ruchowe

Liczba grup zorganizowanych oraz liczba badań USG, jest ograniczona dlatego o wizycie decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas: 3 października godz. 9:00-16:00

Współpraca: Park Wodny.

Miejsce:

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie ul. Strzelecka 2 A (Pawilon Jakubowskiego).

Grupy docelowe:

• Grupy zorganizowane:
    • Dzieci ze szkół podstawowych – klasy 0
    • Dzieci z przedszkoli (4-6 lat)
  • Grupa otwarta:
    • Rodzice z dziećmi od 0-18

Szczegółowe informacje pod nr telefonu u Pani Anny Sekuły: 12 619 86 02 oraz Pani Aleksandry Rumińskiej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

plakat dzie otwarty