Mikołajkowy zawrót głowy w WSSDz

Dnia 5 grudnia dzieci leczone w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika nadal świętowały dzień św. Mikołaja. Tym razem w otoczeniu studentów z Koła Naukowego Nauczycieli Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Nasi goście przygotowali zestaw atrakcyjnych zabaw, w których mali pacjenci uczestniczyli licznie i bardzo ochoczo. Podsumowaniem spotkania było przybycie Mikołaja, który nie zapomniał o upominkach dla wszystkich obecnych. Dzieci bawiły się znakomicie.

To jeszcze nie koniec atrakcji. 6 grudnia somatyczne oddziały szpitalne odwiedzili terapeuci z fundacji Dr Clown, którzy zadbali o uśmiech na twarzach chorych dzieci. Tego samego dnia w Oddziale Psychiatrii odbyły się mikołajowe warsztaty cyrkowe, przeprowadzone przez panią Aleksandrę Barczyk ze Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie.

W imieniu naszych pacjentów bardzo dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca.