• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Akcja "I Ty możesz podarować uśmiech"

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika pragnie serdecznie podziękować organizatorom akcji "I Ty możesz podarować uśmiech" za przekazane zabawki i przybory szkolne dla naszych pacjentów. Gratulujemy inicjatywy i zaangażowania wszystkim, którzy aktywnie przyłączyli się do szerzenia idei pomagania innym.

 Raz jeszcze pięknie dziękujemy.

 

 

 

 

 

Na początku listopada Samorząd Szkolny rozpoczął w szkole akcję "I Ty możesz podarować uśmiech", której twórcami i koordynatorami są nasi ubiegłoroczni absolwenci - Justyna Gorzkowska i Kamil Tkaczyk. Społeczność szkolna bardzo chętnie włączyła się do akcji.
Dyrekcja Szkoły na potrzeby akcji udostępniła salę lekcyjną w której gromadzimy zabawki, maskotki, książki, długopisy, zeszyty, puzzle i wiele innych rzeczy.
W środę 26.11. 2014 roku telewizja przeprowadziła wywiad z koordynatorami akcji i Samorządem Szkolnym Gimnazjum 36. Nagranie będzie emitowane przez TVP info i TVP Kraków w niedzielę 30.11.2014 roku o godz. 18.30.
Również Licealistów zapraszamy do przynoszenia darów dla potrzebujących dzieci do sali 6'. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech i radość na twarzy szczęśliwego dziecka. Za przyniesione rzeczy serdecznie dziękujemy. Uczniowie zaangażowani w akcję otrzymują pozytywną uwagę z zachowania.
Zapraszamy do galerii.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś31
Wczoraj35
Wizyt w tygodniu66
Wizyt w miesiącu766
Łącznie wizyt1114186