Edukacja na temat kleszczowego zapalenia mózgu

14 maja w Pawilonie Jakubowskiego w Szpitalu  św. Ludwika odbyły się zajęcia edukacyjne, dotyczące szczepień zapobiegających kleszczowemu zapaleniu mózgu. Nasi mali pacjenci, członkowie ich rodzin oraz personelu  szpitala, mogli dowiedzieć się o możliwości takiej formy profilaktyki  oraz  poznać schemat szczepienia.

Każdy, kto odwiedził nasze stoisko otrzymał materiały edukacyjne związane z tematem zajęć. Dodatkowo na stoisku można było skorzystać z pomiarów ciśnienia tętniczego krwi, wagi i wzrostu. Osoby, które skorzystały z naszych usług, otrzymały także wodę mineralną Galicjanka. Zajęcia zostały zorganizowane przez Zespół Promocji Zdrowia, gościnnie wzięły nich udział równiez studentki pielęgniarstwa CM UJ w Krakowie.