Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia na Rynku Głównym w Krakowie

26 września w ramach obchodów Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia na płycie Rynku Głównego odbyła się plenerowa impreza prozdrowotna. Jednym z uczestników wydarzenia był  Szpital św. Ludwika. Proponowaliśmy bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego  krwi, badanie poziomu glukozy w surowicy krwi metodą testów paskowych oraz edukację na temat higieny jamy ustnej i  dbałości o uzębienie dzieci w różnym wieku. Działania edukacyjne prowadziły zaproszone do współpracy przedstawicielki gabinetu stomatologicznego PerioCare, które zadbały także o kolorowe baloniki i obecność clowna zapraszającego pacjentów do naszego stoiska. Cieszymy się, że pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych  krakowianie odwiedzali nasze stoisko i korzystali z proponowanych badań.