Kredki zamiast kwiatów

Już po raz drugi za sprawą akcji „Kredki zamiast kwiatów”, pacjenci naszego szpitala  zostali obficie obdarowani artykułami plastycznymi i zabawkami . Stało się tak za sprawą   pracowników naukowych i studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ. Z ich inicjatywy już od kilku lat przeprowadzana jest wspomniana akcja. Serdecznie dziękujemy.

Jej pomysłodawczynią i koordynatorką  jest pani  dr Małgorzata Majewska.  W ramach akcji studenci, którzy w ramach podziękowania za współpracę mieli zamiar kupić kwiaty dla promotora czy recenzenta,  przeznaczyli zaplanowaną kwotę na zakup artykułów umilających czas dzieciom leczonym w szpitalu: kredek, bloków rysunkowych, gier planszowych, klocków itp. Dziękujemy wykładowcom i studentom za udział w tej wspaniałej inicjatywie oraz za przekazanie jej efektów dla pacjentów  naszego szpitala.