Podziękowania za grudniowe przeżycia

Dzięki ludziom dobrej woli i przyjaciołom naszego szpitala grudniowy pobyt w szpitalu był dla naszych pacjentów  czasem radości i świątecznego nastroju. Dziękujemy za niezapomniane przeżycia.

14  grudnia dzięki staraniom Fundacji Funkomitywa, pacjenci naszego szpitala oraz ich rodzice i opiekunowie obejrzeli edukacyjny spektakl teatralny pt.”Historia św. Mikołaja. Z kolei 15 grudnia gościliśmy w szpitalu grupę uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej  w Nowej Hucie, którzy pod opieką nauczycieli przygotowali i wspaniale przedstawili jasełka bożonarodzeniowe. Tuż przed wigilią, 22 grudnia chorym dzieciom zaprezentował się Teatr za Jeden Uśmiech, który przedstawił edukacyjny spektakl świąteczny pt. „Córka Króla Zimlandii”. Ogromne zaangażowanie artystów  sprawiło, że wszystkie spektakle  były naprawdę piękne i wzruszające. Dziękujemy za niezapomniane przeżycia.