Szachowe potyczki

12 stycznia, w ramach Ogólnopolskiego Projektu Polskiego Związku Szachowego „Rehabilitacja przez Szachy”, w Szpitalu  św. Ludwika odbyło się szachowe spotkanie dla naszych pacjentów. Głównymi organizatorami spotkania byli nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych  nr 2, we współpracy ze szpitalem. Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania był Pan Mirosław Matysiak. W programie „Szachowych potyczek”  można było poznać tajniki tego ciekawego i niełatwego sportu, uczestniczyć w koleżeńskich rozgrywkach  oraz wziąć udział w quizie pt. „Co wiem o szachach”.

Uczestnicy spotkania w ogromnym skupieniu uczestniczyli w zajęciach i z pewnością udało się im przyczynić się do propagowania szachowego sportu w szpitalu.