• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Rehabilitacja, czyli HOP do wody!

Nowy rok to nie tylko nowy początek, ale również kontynuacja dobrych praktyk. Niewątpliwie jedną z nich jest projekt „Rehabilitacja z uśmiechem” od trzech lat realizowany przez Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika oraz Park Wodny. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa ponieważ poszerzona o dodatkową atrakcję jaką są warsztaty dla dzieci z animatorem w Kąciku Zabaw za symboliczną złotówkę.

Rehabilitacja w wodzie to doskonały sposób na skrócenie czasu leczenia i przyśpieszenie powrotu do pełnej sprawności. Zdrowotne właściwości wody sprawiają, że ćwiczenia stanowią bezpieczną i efektywną formę aktywności dostępną i zalecaną dla rehabilitowanych dzieci. Ponadto basen nie przypomina sali gimnastycznej.

Park Wodny proponuje posiadaczowi legitymacji programu „Rehabilitacja z uśmiechem” korzystanie z hali basenowej wraz ze wszystkimi znajdującymi się w niej atrakcjami (z wyjątkiem sauny i plaży). Posiadacz karty może kupić bilet obejmujący 130-minutowy pobyt w hali basenowej w cenie 19 zł/osoba. Legitymacja upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny dla jednej dodatkowej osoby towarzyszącej. Od tego roku oferta poszerzona jest również o sobotnie warsztaty dla dzieci w wieku 3-11 lat w Kąciku Zabaw, w którym pod opieką profesjonalnych animatorów dzieci mogą spędzić aktywnie czas. Koszt warsztatów to 1 zł. Wystarczy mieć ze sobą zaproszenie (do odebrania w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika) oraz legitymację programu, które należy pokazać w recepcji Klubu Wellness (1 piętro).

Karta „Rehabilitacja  z uśmiechem” wydawana jest dziecku do 18-go roku życia, które objęte jest leczeniem w Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie w ramach lecznictwa otwartego oraz zamkniętego. Jest ona ważna przez cały czas trwania programu i upoważnia do wszystkich atrakcji projektu.

Co zrobić, żeby otrzymać kartę „Rehabilitacja z uśmiechem”?

• Należy pobrać w Szpitalu lub ze strony internetowej www.dzieciecyszpital.pl formularz rejestracyjny - TUTAJ

• Należy wypełnić go drukowanymi literami.

• Należy podbić formularz w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika.

• Należy z wypełnionym oraz podbitym formularzem zgłosić się do Recepcji Parku Wodnego, który wyrobi kartę (legitymację) Rehabilitacja z uśmiechem.

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś0
Wczoraj52
Wizyt w tygodniu87
Wizyt w miesiącu1420
Łącznie wizyt1118354