• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Zapraszamy przedszkola na Dzień Otwarty Szpitala św. Ludwika ♥

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika w Krakowie w poniedziałek 27 czerwca. Przedszkola, które zgłoszą swój udział w wydarzeniu, spędzą czas na intensywnej zabawie połączonej z działaniami edukacyjnymi. Tegoroczny dzień otwarty jest w szczególny sposób związany z obchodami 140.lecia Szpitala.  Motyw przewodni to hasło: "Zdrów jak ryba". Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca. Więcej informacji znajduje się poniżej. Zapraszamy :)

Od godziny 9:00 do 15:00 sześć grup przedszkolaków z krakowskich placówek będzie wędrować po różnych wyspach: fitness, pomiarów, zdrowego jedzenia i dogoterapii, rozlokowanych w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika. Przez cały czas trwania wycieczki będzie im towarzyszył opiekun oraz przedstawiciel gospodarzy. Dobra zabawa gwarantowana!

Zainteresowane krakowskie przedszkola prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego drukowanymi literami. Uzupełniony dokument należy wysłać do 20 czerwca 2016 roku na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

FORMULARZ DO POBRANIA

Jedno przedszkole może zgłosić tylko 1 grupę liczącą maksymalnie 25 osób.

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia otrzymają Państwo telefonicznie lub zostanie wysłane na Państwa adres mailowy do 23 czerwca 2016 roku.

Szczegółowe informacje na www.dzieciecyszpital.pl lub pod numerem tel.: 12 619 86 27 lub 12 619 86 78

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś52
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu87
Wizyt w miesiącu1420
Łącznie wizyt1118354