Atrakcyjne ferie w szpitalu

Rozpoczęły się długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie - czas zimowego wypoczynku i związanych z nim podróży. W związku z tym Zespół Promocji Zdrowia WSSDz. im. św. Ludwika apeluje do wszystkich dzieci i rodziców o zachowanie rozwagi  i rozsądku  w czasie feryjnych wojaży. Pamiętajmy, że  nasze zdrowie i bezpieczeństwo są zawsze najważniejsze i należy się o nie troszczyć również w  czasie wolnym od codziennych zajęć.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre dzieci spędzą ferie w szpitalu. Z myślą o nich przygotowaliśmy wiele ciekawych spotkań i zajęć, które złożyły się na  program pod tytułem „Atrakcyjne ferie w szpitalu.”Mamy nadzieję, że jego edukacyjne i rekreacyjne  walory umilą naszym pacjentom czas hospitalizacji oraz wzbogacą ich wiedzę dotyczącą bezpiecznego wypoczynku.

Zespół Promocji Zdrowia Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika

1. Bezpieczny kontakt z psem - spotkanie z psem terapuetą

2. Jak bezpiecznie spędzić ferie - spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

3. Królowa Śniegu - Teatr KlapsArt