• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom i meningokokom

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych szczepień przeciwko zakażeniom meningokokowym oraz pneumokokowym dla najmłodszych mieszkańców Krakowa. Szczepienia realizowane są przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie w ramach Miejskich Programów Ochrony Zdrowia - "Zdrowy Kraków 2016-2018". Szczepienia potrwają do 28 listopada 2017 lub do wyczerapania dawek szczepionek. OBECNIE ILOŚĆ SZCZEPIONEK ZOSTAŁA WYCZERPANA.

Więcej informacji pod numerem telefonu 12 430 34 72

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika podpisał umowę z Urzędem Miasta Krakowa  na realizację Miejskich Programów Ochrony Zdrowia -" Zdrowy Kraków 2016-2018" w ramach której prowadzone są zapisy dla najmłodszych mieszkańców Krakowa na bezpłatne szczepienia w następujących Programach:

1. Program profilaktyki zakażeń meningokokowych dla dzieci w wieku od 12 do 24 miesięcy zamieszkałych w gminie Miejskiej Kraków;

2. Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych dla dzieci w wieku 0 do 3 lat zamieszkałych w Gminie Miejskiej Kraków, uczęszczających do żłobków i przedszkoli.

Szczepienia potrwają do 28 listopada 2017 lub do wyczerapania dawek szczepionek.

ILOŚĆ SZCZEPIONEK WYCZERPANA 

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś20
Wczoraj32
Wizyt w tygodniu119
Wizyt w miesiącu585
Łącznie wizyt1116677