Szpital Partnerem Roku Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+

Miło nam poinformować, że Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika dzięki Państwa głosom został wybrany na Partnera Roku Programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ w Kategorii Zdrowie. Dziękujemy za wyróżnienie ♥

Wyboru Partnera Roku 2017 dokonano na podstawie kilku kryteriów – ankiet wypełnianych przez beneficjentów programu, ocenie wysokości udzielanej zniżki/ulgi, jej popularności oraz udziału partnera w działaniach Gminy Miejskiej Kraków podejmowanych na rzecz krakowskich rodzin.

Szital Dzięcięcy św. Ludwika oferuje 5% zniżki na badania diagnostyczne w swojej siedzibie w Krakowie i Radziszowie dal posiadaczy KKR3+

Partnerzy Roku 2017:

w kategorii kultura i rozrywka – Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie;
w kategorii sport, rekreacja i wypoczynek – Anikino Kraina Zabaw Dziecięcych;
w kategorii oświata i wychowanie – Callan Szkoła Języków;
w kategorii zdrowie – Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie;
w kategorii gastronomia i sklepy – Leroy Merlin Polska;
w kategorii usługi – Kodak Express Pryzmat.

Program Krakowska Karta Rodzinna 3+ przeznaczony jest dla wielodzietnych rodzin i funkcjonuje od 2012 roku. Najpierw była to Karta Rodzinna 4+, a od 2014 r. Krakowska Karta Rodzinna 3+. Zainteresowanie programem jest ogromne. Według danych GUS z 2011 r., w Krakowie zamieszkuje 5139 rodzin z trójką dzieci oraz 1070 rodzin z co najmniej czwórką dzieci. Razem rodzin 3+ jest więc ok. 6 200. W roku 2016 o Krakowską Kartę Rodzinną wnioskowało 5329 rodzin, zaś w okresie od 2 stycznia do 30 listopada 2017 roku wniosek złożyło już 5193 rodzin, w tym do programu dołączyło 767 nowych rodzin.