Finał akcji NZS - Dzieciom ze Szpitala św. Ludwika

22 kwietnia na terenie Szpitala św. Ludwika miał miejsce V finał akcji NZS –Dzieciom. Jej inicjatorami i organizatorami są studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, aktywnie działający w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UE. Dla naszych pacjentów było to wydarzenie pełne radości i zaskakujących przeżyć. Za wspaniały pomysł, trud i zaangażowanie serdecznie dziękujemy studentom z NZS UE.

Przebrana w bajkowe stroje młodzież z Uniwersytetu Ekonomicznego zadbała o wspaniałą atmosferę spotkania oraz przygotowała dla dzieci mnóstwo atrakcji. Były to gry, zabawy, quizy oraz warsztaty  plastyczne. Prawdziwą atrakcją spotkania były pokazy i sztuczki zaprezentowane przez prawdziwego magika. Wiele sympatii budziła także  postać wesołego Krwiopijka . Wszyscy pacjenci zostali obdarowani słodkimi niespodziankami. Oprócz tego studenci przekazali na rzecz szpitala pokaźną ilość zabawek, artykułów plastycznych i słodyczy, które zebrali z myślą o chorych dzieciach. Ofiarodawcami są studenci i wykładowcy UE oraz liczna grupa sponsorów. Raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie.