• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

„Podziel się kilometrem” z małymi pacjentami Szpitala św. Ludwika

Zrób dobry wynik dla małych pacjentów ze Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika podczas 15. PZU Cracovia Maratonu. Weź udział w akcji „Podziel się kilometrem", a sponsor tytularny krakowskiego maratonu przekaże 10 zł za każdy przebiegnięty kilometr szpitalowi.

Zgodnie z hasłem „Podziel się kilometrem", zadaniem każdego biegacza jest pokonanie dystansu przynajmniej jednego kilometra na bieżni, orbitreku, ergometrze lub rowerku, które dostępne będą w specjalnej strefie PZU Pomoc to Moc na krakowskich Błoniach w piątek i sobotę 13 i 14 maja oraz na Rynku Głównym 15 maja. Za każdy pokonany kilometr PZU przekaże 10 złotych na Szpital Dziecięcy św. Ludwika. Nie trzeba być profesjonalnym biegaczem, wystarczy chcieć.

Akcja PZU „Podziel się kilometrem" polega na promocji i zachęcaniu Polaków do wspólnego biegania. To nie tylko okazja do odrobiny wysiłku, który wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie, ale również możliwość pomocy innym. Nie trzeba nikogo przekonywać, że pomaganie jest po prostu fajne.

Od tego roku, PZU uruchomiło dodatkowo strefę dziecięcą z urządzeniami dla najmłodszych oraz strefę nordic walking. Dzięki temu, akcja „Podziel się kilometrem” jest przystosowana dla całych rodzin, które wspólnie mogą zbierać środki. Zapraszamy także w sobotę 14 maja do Strefy Zdrowia, w której Szpital św. Ludwika przygotował strefę dogoterapii, strefę hortiterapii, bezpłatne badania i pomiary m.in. płaskostopia a także porady stomatologiczne.

Czekamy na całe rodziny!

Więcej szczegółów na temat 15.PZU Cracovia Maratonu: http://www.zis.krakow.pl/15-pzu-cracovia-maraton


 

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś27
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu62
Wizyt w miesiącu1395
Łącznie wizyt1118329