• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

1525 przebiegniętych km dla naszych pacjentów - DZIĘKUJEMY!

Wynik akcji PZU „Podziel się kilometrem” w czasie 15. PZU Cracovia Maratonu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! W ramach działania udało się uzyskać 15 250 zł na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie. Wszystko to za sprawą fantastycznych osób, które od piątku 13 maja do niedzieli 15 maja przebiegły w Strefie PZU "Podziel się kilometrem" na krakowskich Błoniach i Rynku Glównym łącznie 1525 kilometrów. Akcja na pewno zapisze się w historii naszego szpitala, który w tym roku obchodzi 140.lecie istnienia. Zebrane pieniądze przeznaczymy na rozwój terapii niestandardowych: dogoterapii i hortiterapii. Bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.


Akcja PZU „Podziel się kilometrem" polega na promocji i zachęcaniu Polaków do wspólnego biegania. To nie tylko okazja do odrobiny wysiłku, który wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie, ale również możliwość pomocy innym. W ramach 15. PZU Cracovia Maratonu, od 13 do 15 maja (piątek – niedziela) na krakowskich Błoniach oraz na Rynku Głównym w Krakowie, funkcjonowała Strefa PZU – Podziel się kilometrem”. W zamian za pokonanie dystansu przynajmniej jednego kilometra na bieżni, orbitreku, ergometrze lub rowerku PZU przekazało 10 złotych na Szpital Dziecięcy św. Ludwika. Nie trzeba było być profesjonalnym biegaczem, wystarczyły chęci. Do dyspozycji dzieci były również trampoliny.  
W ramach akcji udało się uzyskać 15 250 zł na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie. Bardzo dziękujemy.

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś52
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu87
Wizyt w miesiącu1420
Łącznie wizyt1118354