• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Zapraszamy na konferencję „Profilaktyka – pierwszy krok do zdrowia”

Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie Stanisław Stępniewski  zapraszają na bezpłatną konferencję „Profilaktyka – pierwszy krok do zdrowia”, która odbędzie się 5 października (środa) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego (ul. Racławicka 56).

Tematem przewodnim spotkania będą programy zdrowotne realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego: Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) w Małopolsce oraz Dotyczący Profilaktyki Zakażeń Pneumokokowych w Małopolsce, realizowane przez Szpital Dziecięcy św. Ludwika w Krakowie.

W ramach konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne: „W jakim celu realizowane są profilaktyczne programy zdrowotne?” oraz  „Rola pediatry i lekarzy rodzinnych w pierwotnej profilaktyce”. Postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące roli szkoły w edukacji zdrowotnej, źródeł rzetelnych informacji związanych ze szczepieniami oraz porozmawiać o konsekwencjach zakażeń HPV i pneumokokowych w kontekście całego społeczeństwa.

Konferencja adresowana jest w szczególności do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, specjalistów pediatrii i medycyny rodzinnej, przedstawicieli starostw, realizatorów nieodpłatnych szczepień w powiatach w ramach ww. programów zdrowotnych oraz wychowawców z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i nauczycieli ze szkół gimnazjalnych,  ponadgimnazjalnych z Małopolski, uczestniczących w Programie Zdrowotnym profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce w 2016 r.

Program konferencji do pobrania TUTAJ

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja „Profilaktyka – pierwszy krok do zdrowia”, 5 października 2016 r., sala sesyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, przy ul. Racławickiej 56 w Krakowie, w godz. 10:30 – 15:00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 30 września.

Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko, nazwę reprezentowanej instytucji, funkcję oraz numer telefonu (pozycja nieobowiązkowa)

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Programy realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

www.profilaktykawmalopolsce.pl

Fotorelacja z przebiegu konferencji "Profilaktyka - pierwszy krok do zdrowia"


 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś24
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu59
Wizyt w miesiącu1392
Łącznie wizyt1118326