• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Kolejny sukces Szpitala - ponowna recertyfikacja na normę ISO ♥

Jest nam miło poinformować, że starania całego zespołu mające na celu utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością na wysokim poziomie m.in. poprzez ciągłe monitorowanie i pomiary przebiegu procesów, zaskutkowały recertyfikacją  na normę ISO 9001:2008 z zakresu leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, programów zdrowotnych (lekowych), opieki psychiatrycznej, ambulatoryjnych świadczeń diagnostycznych kosztochłonnych i rehabilitacji leczniczej. Szpital został poddany recertyfikacji już po raz trzeci.

„Co tak naprawdę oznacza to dla pacjenta? Dzięki certyfikatowi ISO rodzice i opiekunowie dostają informację, że cały nasz zespół pracuje nad utrzymaniem wysokiego poziomu świadczonych usług. Wiąże się to z podnoszeniem kwalifikacji pracowników – dzięki temu możemy wyjść na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom pacjentów. Angażujemy sprawdzonych dostawców i podwykonawców przez co korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych dostarczając usługi wysokiej jakości. Stale podnosimy zakres naszych możliwości diagnostycznych i leczniczych,  kupujemy nowoczesne urządzenia i aparaturę medyczną – tłumaczy Stanisław Stępniewski, Dyrektor Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie i dodaje „Wszystko to z myślą „o” i „dla” pacjenta.”

W tym roku certyfikat jakości ISO został przyznany również Małopolskiemu Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie, które od września 2016 r. znajduje się w strukturze Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.


 

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś51
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu86
Wizyt w miesiącu1419
Łącznie wizyt1118353