Poszukujemy wolontariuszy na Dzień Dziecka!

Pomóż nam w stworzeniu BAJKOWEJ ALEI. 1 czerwca na terenie szpitala przygotowujemy razem z naszą Fundacją Zdrowie Dziecka mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych z okazji ich święta. Będą animacje, warsztaty i koncerty.

Zapraszamy do współpracy w dniach 22 maja - 1 czerwca wolontariuszy (osoby pełnoletnie), którzy pomogą nam w przygotowaniu pakietów, stanowisk z atrakcjami oraz w bieżącej obsłudze wydarzenia (m.in. rozdysponowanie pakietów i gadżetów wśród uczestników wydarzenia, udzielanie informacji, pomoc logistyczna w czasie występów, koncertów m.in. Jacka Wójcickiego, czy obecności gościa specjalnego – Rafała Sonika)

Dzień Dziecka pn. „Bajkowa Aleja” dla pacjentów Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika odbędzie się  w godzinach 11:00 – 17:00

Planowana obecność wolontariusza 1 czerwca w Dniu Dziecka - godziny 9:00 – 19:00

Planowane zaangażowanie wolontariusza przed Dniem Dziecka - 8 h (grafik indywidulnie ustalany z wolontariuszem)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie do nas e-mail z informacją o chęci współpracy. Szukamy 4 osób.

Termin zgłaszania: 18 maja (czwartek)

Kontakt: Katarzyna Słowik

Tel.: 12 619 86 78