• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Nie boję się szczepień – konkurs plastyczny

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie dla dzieci w wieku lat 5 i 6 z krakowskich przedszkoli oraz klas „0" szkół podstawowych zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „Nie boję się szczepień".

Celem konkursu była popularyzacja działań Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika w Krakowie skierowanych do dzieci w ramach programów współfinansowanych przez Samorząd Województwa Małopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem szczepień ochronnych.

Aby wziąć udział w konkursie nauczyciel przedszkola lub klasy „0” w szkole podstawowej musiał zorganizować zajęcia plastyczne na, których dzieci wykonują prace plastyczne zgodne z tematyką konkursu „Nie boję się szczepień”. Technika prac oraz ich wielkość była dowolna. Każdy uczestnik konkursu musiał poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wysłać na adres szpitala lub dostarczyć osobiście jedną najlepszą pracę indywidualną lub pracę zbiorową (np. w postaci albumu). 

W Szpitalu jury wybrało najlepszą pracę plastyczną ze wszystkich nadesłanych, zwyciężyła grupa z Przedszkola nr 28 w Krakowie! Za wszystkie pozostałe prace bardzo pięknie dziękujemy!

Dzięki uprzejmości Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA cała grupa laureatów konkursu otrzyma wejściówki na basen Kolna oraz przepiękne książki od Wydawnictwa Znak.

CENTRUM SZCZEPIEŃ

plakat szczepienia

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś51
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu86
Wizyt w miesiącu1419
Łącznie wizyt1118353