Laureaci konkursu "Nie boję się szczepień"

W piątek 14 czerwca grupa dzieci z Przedszkola nr 28 w Krakowie, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym "Nie boję się szczepień" odwiedziła Szpital Dziecięcy im św. Ludwika.

Dzieci uczestniczyły w spotkaniu na temat zdrowego stylu życia, po którym przyszedł czas na nagrody i gratulacje. W Izbie Przyjęć dzieci powitała Pani Doktor, która pokazała im przebieg badania dziecka oraz opowiedziała o swojej pracy. Na zakończenie przedszkolaki odwiedziły Pawilon Jakubowskiego i Pracownię Tomografii Komputerowej.

Dzięki uprzejmości Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA cała grupa laureatów konkursu otrzymała wejściówki na basen Kolna oraz przepiękne książki od Wydawnictwa Znak. Bardzo serdecznie dziękujemy za nagrody!