100 Lekarzy Godnych Polecenia

W opublikowanym dziś w Gazecie Krakowskiej rankingu "100 lekarzy godnych plecenia" znalazły się Pani dr Grażyna Podziorny oraz Pani dr Zofia Szymanowska ze Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika w Krakowie. Bardzo serdecznie gratulujemy!

Dr Grażyna Podziorny jest pediatrą specjalizującym się w rehabilitacji wcześniaków, by rozwijały się prawidłowo i zgodnie z harmonogramem. Pod jej opiekę trafiają również dzieci z porażeniem mózgowym, maluchy z wagami postawy oraz z ciężkimi chorobami neurologicznymi.

Dr Zofia Szymanowska jako jedna z nielicznych w kraju potrafi rozpoznać u dzieci chorobę Kawasaki. Ma na swoim koncie największą liczbę rozpoznanych przypadków (55) tej choroby w kraju.

Ranking Polska The Times ma charakter ekspercki. Tworzony był w oparciu o wiedzę i doświadczenie znawców środowiska medycznego Małopolski. Zestawienie nie ma charakteru typowego rankingu, a miejsca na liście nie mają znaczenia. Lekarze prezentowani są według kolejności alfabetycznej.

zofia szymanowska

grayna podzierony