E-rejestracja w Szpitalu Dziecięcym

Szanowni Państwo Rodzice /Opiekunowie naszych obecnych i przyszłych pacjentów. Z myślą o Państwa wygodzie Szpital Dziecięcy im św. Ludwika w Krakowie udostępnił e-rejestrację. Podczas e-rejestracji należy podawać dane rodzica/opiekuna.

Za pomocą tego modułu można poprzez stronę internetową zarejestrować dziecko do lekarza z każdej naszej Poradni Specjalistycznej, zmienić termin wizyty oraz ją anulować. Można również zobaczyć wyniki badań wykonanych w naszym Laboratorium Medycznym. W  przypadku wątpliwości co do swojego ubezpieczenia, poprzez moduł e-rejestracji można wypełnić oświadczenie o ubezpieczeniu, które zostanie zweryfikowane podczas pierwszej wizyty w Poradni Specjalistycznej.

Aby zarejestrować dziecko wystarczy wejść na stronę internetową E-rejestracja. Rejestracja internetowa wymaga podania imienia, nazwiska rodzica/opiekuna, numeru Pesel rodzica/opiekuna, adresu e-mail, adresu zamieszkania, numeru telefonu oraz wyboru NFZ.

UWAGA!!!

Podczas E-REJESTRACJI należy podać DANE RODZICA/OPIEKUNA, dzieci należy podać jako swoich podopiecznych.