Konferencja z okazji Jubileuszu Oddziału Psychiatrii

Dyrekcja Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika w Krakowie ma zaszczyt zaprosić  na konferencję z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia Oddziału Psychiatrii Dziecięcej.

Program Jubileuszu:

• 10:00 -10:15 - Uroczyste otwarcie konferencji i powitanie Gości przez Dyrekcję Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im św. Ludwika
  • 10:15 - 10:45 - 50 lat minęło... retrospekcje i wspomnienia - prowadzenie

doc. dr hab. n. med. Eugenia Kwiatkowska

• 11:00 - 11:30 - Wręczenie osobom mającym wkład w powstanie i rozwój Oddziału Psychiatrii Dziecięcej WSSDz medali honorowych im prof. Macieja Jakubowskiego
  • 11:30 - 11:45 - Przerwa kawowa
  • 11:45 - 14:00 - Panel dyskusyjny – „Pomiędzy kierunkami humanistycznym a biologicznym – pół wieku poszukiwań i nadal nowe pytania w psychiatrii dziecięcej”
    • Uczestnicy panelu:
      • Moderator - prof. dr  hab. n. med. Jacek Bomba (Kraków)
      • prof. dr hab. n. med. Andrzej Rajewski (Poznań)
      • dr  hab. n. med. prof. nadzw. Agnieszka Gmitrowicz (Łódź)
      • prof. dr hab. n. med. Irena Namysłowska (Warszawa)
      • dr med. Maciej Pilecki (Kraków)
      • dr hab. n. hum. Barbara Józefik (Kraków)
      • lek. med. Joanna Boroń-Zyss (Kraków)
      • lek. med. Andrzej Gardziel (Kraków)
  • 14:15 - Obiad
  • 16:00 - Zakończenie konferencji

Konferencja odbędzie się 22 listopada (piątek) 2013 r., w godz. 10:00-16:00 w Krakowskim Centrum KonferencyjnymDwór w Tomaszowicach” ul. Krakowska 68;  Tomaszowice.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na konferencję do dnia 14.11.2013 r. e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 12 619 86 02.

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy transport autobusowy z Krakowa oraz transport powrotny do Krakowa. Odjazd autobusów z Krakowa z placu przy Szpitalu Dziecięcym ul. Strzelecka 2 oraz z parkingu na ul. Karmelickiej 26 o godz. 9:15. Odjazd autobusów z Tomaszowic o godz. 16:15.

Wszystkie osoby, które chciałby wziąć udział w Konferencji zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 15.11.2013 r.

W zgłoszeniu należy podać swoje:

• imię i nazwisko,
  • nazwę instytucji, którą się reprezentuję,
  • adres e-mail
  • oraz telefon kontaktowy

Galeria zdjęć Krakowskiego Centrum Konferencyjnego "Dwór w Tomaszowicach"

Mapa dojazdu do Centrum Konferencyjnego Krakowskiego"Dwór w Tomaszowicach" - Wyświetl większą mapę